(FOTO) NEVJEROVATNA ODLUKA SUDIJE Da li je Bajern pokraden u samom finišu utakmice, Nijemci bljuju vatru nakon ove situacije

Nevjerovatna završnica drugog meča polufinala Lige šampiona. Ekipa Real Madrida je na svom terenu savladala Bajern Minhen rezultatom 2:1 (0:0), pa ćemo Špance gledati u 18. finalu elitnog takmičenja Evrope.

Nakon remija u prvom meču (2:2), golove u Madridu nismo vidjeli sve do sredine drugog poluvremena, kada je Dejvis donio prednost Bajernu (1:0). Od tog trenutka se meč pretvorio u pravi haos.

Prvo je poništen gol domaće ekipe nakon Naćovog faula nad Kimihom, zatim je Nojer napravio neshvatljivu grešku i omogućio poravnanje Realu, da bi drugi gol Madriđana bio priznat nakon asistencije VAR-a. Ipak, u samom finišu meča smo vidjeli i najkontroverzniju sudijsku odluku.

Igrao se 13. minut nadoknade, kada je Bajern poslao dugačku loptu naprijed. Nakon što je Mazraui stigao do nje i proslijedio je do Milera, De Liht se sjajno snašao na pas njemačke legende i matirao je Lunjina, ali je igra zaustavljena u tom trenutku, jer se Marokanac nalazio u ofsajd poziciji. Ili je bar tako pomoćni sudija mislio.

Nakon gledanja snimka jako je teško utvrditi da li je bilo reči o nedozvoljenoj poziciji, a nije jasno zašto sudije nisu postupile po pravilima i pustile da se akcija završi do samog kraja. Istina, kada je De Liht postigao gol Lunjin nije ni pokušao da odbrani, ali je pravo pitanje da li bi Ukrajinac i zaustavio udarac holandskog štopera.

To nikada nećemo znati, a čini se da će ova situacija izazvati pravu buru i da će se iz redova njemačkog velikana žaliti na odluku poljskih arbitara.