SRBIJA STRIJEPI Vlahović napustio igru zbog povrede

Trener Juventusa Masimilijano Alegri poziva sve da se fokusiraju na obezbjeđivanje mjesta u Ligi Evrope nakon eliminacije u Ligi šampiona. Ton mu je pomirljiv - kao da ne gura klub sve dublje.

Gubio je Juve sa 1:0 i izjednačio, pa je gubio sa 4:1 već od 50. minuta. Milik i Mekeni su smanjili na 4:3 do 79. minuta, ali Juve nije iskoristio šanse da dođe makar do boda.

– Poslije izjednačenja, ne možete odmah da primite još jedan gol, tako nakon penala. Otežali smo sebi život, nismo iskoristili dvije šanse preko Vlahovića, a poslije pauze smo izgubili rezultatom 4-1 – rekao je Alegri za Skaj Sport Italiju.

Vlahović se povrijedio, ali djeluje da povreda nije ozbiljnije prirode, sudeći po tome što se o njoj nije pričalo nakon samog meča. Poznato je samo da je došlo do povrede primicača, Vlahović je na vrijeme tražio da izađe kako se povreda ne bi pogoršala.

Ipak, valja sačekati analize i raport ljekarske ekipe.