Spektakl u Bačkoj Topoli: TSC u goleadi srušio Radnički i primakao se Ligi šampiona

TSC gazi strojevim korakom ka kvalifikacijama za Ligu šampiona – superligaš iz Bačke Topole sa 4:3 (3:0) pobijedio je Radnički 1923 u 34. kolu plej-of grupe Super lige.

TSC

Ekipa Žarka Lazetića obezbijedila je i teoretski treće mjesto, na nišanu je sada drugo.

Fudbaleri TSC-a savladali su Radnički 1923 iz Kragujevca sa 4:3 u spektakularnoj utakmici četvrtog kola plej-ofa Super lige Srbije.

Vodili su domaći sa 3:0 već posle 15 minuta u nastavku postigli i četvrti gol, ali su na kraju strepeli za trijumf, jer su gosti uspjeli da postignu tri pogotka, ne i četvrti koji bi im donio veliki bod.

TSC je tako sada prišao na samo 2 boda zasotatka od Partizana koji je kiksao protiv Napretka iz Kruševca 3:3.