KRAJ NA MALTI Partizan se plasirao u grupnu fazu Lige Konferencija

Fudbaleri Partizana večeras od 20 časova igraju revanš meč protiv Hamruna sa Malte.

U prvom meču u Beogradu crno bijeli su slavili 4:1 tako da je potrebno pravo malo “čudo” da tim iz Humske se ne plasira u grupnu fazu Lige Konferencija.

Sva dešavanja sa ovog susreta možete pratiti uživo na našem portalu.

Završena je utakmica na Malti konačnim rezultatom 3:3. Partizan se plasirao u grupnu fazu Lige Konferencija. Uzbudljiva utakmica na kojoj je viđeno čak 6 golova. Hamrun je poveo preko Prše, a Rikardo brzo vraća rezultatski egal i sa tim rezultatom se odlazi na odmor. Urošević u nastavku postiže gol za vodstvo Partizana koje Rikardo svojim drugim golom povećava na 1:3. I na kraju utakmice dva penala za Hamrun, oba su realizovali prvo Vinisijus, a onda Fedele za konačnih 3:3.

Partizan će se naći u prvom šeširu u sutrašnjem žrijebu koji je na rasporedu od 14 časova i 30 minuta, a i to ćete moći pratiti na našem portalu.

Igraće se još 4 minute sudijske nadoknade.

Gol: Hamrun se vratio u utakmicu. Sada je 3:3. Precizan je bio Fedele.

90. Min – Novi penal za Hamrun. Andrade neopreznim startom faulira Patrika.

82. Min – Gol. Hamrun smanjuje na 2:3. Strijelac je Vinisijus.

81. Minut – Penal za Hamrun. Belić je rukom igrao u svom kaznenom prostoru.

Kakav ulazak u igru Natha, koji je odlično proigrao Andrade, a on na drugoj stativi pronašao Rikarda koji rutinski glavom spušta loptu u mrežu.

78. Min – Gooool. Rikardooo Gomeš postiže novi pogodak i sada je 3:1 za Partizan.

77. min Grub start nad Markovićem i Tore dobija zasluženi žuti karton.

75. Min – Dijabate napušta igru, a na terenu je Bibars Natho.

Odlične ofanzivne karakteristike pokazao je Urošević i mirno pogodio u nebranjeni dio mreže gola Hamruna.

72. Min – Gooool. Slobodan Urošević nakon solo akcije postiže pogodak.

69. Min – Novo osvježenje i pauza na utakmici biće iskorištena za izmjene. U igru ulazi Kristijan Belić, a iz igre je izašao Igor Vujačić.

63. Min – Izmjena u Hamrunu. Ulazi Džoni, a iz igre izlazi Montabeljo

62. Min – kakva šansa za Partizan. Greška u odbrani Hamruna i Rikardo je šutirao na prazan gol, ali jedan igrač mu je nekako uspio blokirati šut.

59. Min – Šansa za Meniga, ali bez veće opasnosti po gol Hamruna.

56. Min – Na zemlji je ostao Vujačić nakon udarca koji je dobio u glavu, ali čini se da će sve biti u redu sa štoperom Partizana.

54. Min – Ništa se bitnije ne dešava na utakmici, mnogo individualnih grešaka na obe strane.

48. Min – Opet Prša pokušava iz daljine, ali ostaje 1:1.

Počelo je drugo poluvrijeme.

Završeno je prvo poluvrijeme. Rezultat je 1:1. Domaćini su poveli u 27. minuti preko Prše, a u 34. minuti Rikardo izjednačio. Partizan i dalje ima velika tri gola prednosti iz prve utakmice.

Igraće se još dvije minute sudijske nadoknade.

43. Min – Hamrun se otvara, što ostavlja puno prostora Partizanu da dugim loptama ugroze gol, ali za sada bez ozbiljnijih prilika.

37. Min – Nakon odbijene lopte opet prijeti domaćin, ali lopta za malo prolazi pored lijeve stative Popovića.

Odlično se Rikardo snašao nakon prekida i gužve u šesneastercu i desnom nogom zakucao loptu u mrežu.

34. Min – Goool. Rikardo vraća utakmicu na početak.

Odlično se snašao Prše u šesnaestercu Partizana i lagano savladao Popovića. Hamrun je dosta ozbiljnije ušao u ovu utakmicu

27. Min – Gool. Partizan gubi 1:0 na Malti.

26. Min – Soven šutirao, ali Popović je ponovo na mjestu.

23. Min – Sudija je svirao prekid zbog osvježenja igrača. Trenutno temperatura je oko 27 stepeni.

21. Min – Opet prijeti Hamrun, loptu je promašio Saničanin, ali to je iznenadilo i napadača Hamruna koji loptu šalje daleko preko gola.

16. Min – I dalje bez većih prilika na utakmici igrači Partizana pokušavaju malo izaći i tako napraviti pritisak na posljednju liniju domaćina.

10. Min – Odlična šansa za Hamrun. Kakav udarac Prše sa nekih dvadesetak metara, ali lopta odlazi malo pokraj gola Popovića.

Jako loš teren na Malti otežava igru i jednim i drugima.

7. Min – Hamrun drži loptu i pokušava stvoriti neku ozbiljniju šansu.

3. Min – Prva šansa za domaćina, ali Popović je na mjestu.

Vrijedno pomena je da u ovoj utakmici nema VAR tehnologije

1. Min – Počeo je meč. Sa centra prvi su krenuli igrači Partizana.

Poznati su i početni sastavi timova za večerašnji duel.

Trener domaćina Branko Nišević se odlučio za ovih 11: Bonelo, Sov, Bjeličić, Emerson, Kalegari, Kamenzuli, Prsa, Guiljamjer, Montebeljo, Dodo i Mašika.

Trener crno – bijelih Gordan Petrić se odlučio da meč počnu: Popović, Urošević, Vujačić, Saničanin, Marković, Živković, Fejsa, Dijabate, Andrade, Mening i Gomeš.