(VIDEO) DA TI STANE PAMET Fudbaler Napretka postigao spektakularan gol i kandidovao ga za pogodak sezone

U poslednjoj utakmici 28. kola Superlige Srbije Napredak je bio ubjedljiv protiv Javora rezultatom 3:0 (0:0).

Poslije mirnog prvog poluvremena, Kruševljani su u drugom slomili otpor Ivanjičana.

Načeo ih je Marinković već poslije tri minuta igre u nastavku, i to “makazicama”, kojim konkuriše za gol kola.

Ma, možda i cijele sezone!

Konačan rezultat postavio je Sadiković u posljednjem minutu susreta, piše B92.

Napredak je ovom pobjedom uskočio u plej-of zonu, sa 38 bodova, tri više od Novog Pazara koji je prvi “ispod crte”.

Javor je ostao na 13. mjestu sa 28 osvojenih bodova i sigurno će igrati u plej-autu.