(VIDEO, FOTO) Kao u dobra stara vremena: Mesi i Suarez rešetaju u MLS

Fudbaleri Intera iz Majamija upisali su drugi trijumf u uvodna tri meča nove sezone MLS, pošto su sa ubjedljivih 5:0 savladali Orlando na svom terenu u derbiju Floride, uz po dva gola Lionela Mesija i Luisa Suaresa.

Lionel Mesi

Dominirao je nekadašnji tandem Barselone, baš kao što je to svojevremeno činio u Kataloniji.

Iako u poznim igračkim godinama, i Mesi i Suares su pokazali da je klasa vječna. Naročito za nivo fudbala u SAD, piše Sportal.

Urugvajac je u četvrtom i 11. minutu donio dvostruku prednost Interu. Bili su to njegovi prvi golovi u dresu Intera. Zatim je upisao i debitantsku asistenciju, kada je u 29. minutu namjestio gol Robertu Tejloru.

U finišu poluvremena je mogao do het-trika, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

A onda je na scenu stupio Mesi. U 57. minutu je u svom stilu povisio na 4:0, da bi u 62. stavio tačku na utakmicu golom glavom, poslije centaršuta Suaresa.

Inter na vrhu istočne konferencije ima sedam bodova. U sljedećem meču dočekuje Montreal.