(VIDEO) JOVIĆ ISKLJUČEN SA UTAKMICE Reakcija komentatora jasno pokazuje da su sudije pogriješile

Srpski reprezentativac, Nikola Jović, isključen je sa utakmice u NBA, iako je pitanje da li je to baš zaslužio.

Bio je mladi Srbin starter u pobjedi Majamija nad Detroitom rezultatom 118:110, ali je meč završio sredinom treće četvrtine.

U igri je proveo 21 minut, pogodio je tri od pet šuteva iz igre uključujući i jednu trojku iz dva pokušaja. Postigao je osam poena, a imao je četiri skoka i po dvije asistencije i ukradene lopte.

Meč je prijevremeno završio zbog dvije tehničke greške.

Nakon druge, odnosno isključujuće tehničke greške, komentatori su istakli da je po pravilima NBA Jović pretjerano burno reagovao nakon što mu je dosuđena lična greška.

Međutim, složili su se sa mišljenjem Srbina da nije trebalo da bude dosuđen faul.

– Gdje je kontakt? – upitao je komentator, prenosi Kurir.