(VIDEO) KAKVA MAJSTORIJA Ronaldo golčinom iz slobodnjaka donio preokret za Al Nasr

Fudbaleri Al Nasra pobijedili su Damak 2:1 (0:1) poslije preokreta u 10. kolu šampionata Saudijske Arabije.

Tri boda domaćinu doneo je Kristijano Ronaldo, majstorijom iz slobodnog udarca u 56. minutu, kada gostujući golman nije stigao ni da se pomjeri.

Prethodno su fudbaleri Damaka poveli u nadoknadi prvog poluvremena, kada se u strijelce upisao Nkudu, a poslije minut igre u drugom poluvremenu Al Nasr je došao do izjednačenja kada je pogodio Taliska.

Očekivalo se da će Portugalac izvesti taj slobodanjak, ali šou ukrao Taliska, koji je bio precizan.

Ronalno je strpljivo sačekao svoju šansu, a njegovim pogotkom iz slobodnog udarca, Al Nasr je upisao sedmu pobedu u prvenstvu i drži treće mesto na tabeli sa 22 boda.