(VIDEO) KAKVA NEOPREZNOST Štoper Nešvila umalo završio karijeru jednom od najboljih igrača svih vremena

Fudbaleri Nešvila i Inter Majamija odigrali su 2:2 (1:0) u prvoj utakmici osmine finala Konkakaf kupa, koji je obilježio oštar start nad Leom Mesijem, koji je mogao da završi karijeru argentinskom igraču.

Lionel Mesi

Nalazio se Inter pred neočekivanim porazom u prvoj utakmici. Jakop Šafelburg je Nešvilu donio prednost u četvrtom minutu, a isti igrač je u 46. duplirao prednost domaće ekipe. Ipak, Mesi je smanjio u 52, da bi konačan rezultat u 95. postavio Luis Suarez i tako obezbijedio timu iz Majamija povoljan rezultat pred revanš.

Osim četiri gola, navijači su na ovoj utakmici vidjeli i jedan vrlo oštar start, koji je mogao možda i da završi Mesijevu karijeru.

Lukas Meknoton, štoper domaće ekipe, ispucao je loptu u 78. minutu, ali mu je nogla nastavila na napred, pa je uletio pravo u Argentinca. Prizor uopšte nije bio lijep, viđali smo i lomove u sličnim situacijama, ali je na veliku sreću Leo prošao bez ozbiljnijih posljedica. Zanimljivo, Meknoton nije dobio ni žuti karton. Jeste da je prvi stigao do lopte, ali je isto tako bio jako neoprezan, prenosi Sportal.

Inače, revanš meč osmine finala je na programu 14. marta, a domaćin će biti ekipa Intera.