(VIDEO) KEJN POGODIO SA POLA TERENA Kratka strepnja u Minhenu, a onda je mašinerija demolirala Darmštat

Fudbaleri Bajerna demolirali su Darmštat u 9. kolu Bundeslige sa velikih 8:0, a meč će ostati zapamćen ne samo po rezultatu nego i dešavanjima koja će ostati upečatljiva.

Fudbaleri Bajerna

Bavarci su 86 minuta igrali sa deset igrača, Darmštat 50 sa devet, a domaći su osma golova postigli za samo 37 minuta! I ni stu nije kraj nevjerovatnih dešavanja na ovom meču.

Hari Kejn je postigao het-trik, a treći gol na meču dao je sa svoje polovine! Igrao se 69. minut kada je Englez primjetio da je Marsel Šuhen daleko od svog gola, pa je opalio po lopti i bio vrlo precizan.

Osim njega, po dva gola su dali Leroj Sane i Džamal Musijala, a u strijelce se upisao i Tomas Miler.

Ipak, sve je počelo naopako po domaće koji su u 4. minutu ostali sa desetoricom nakon što je Džošua Kimih dobio crveni karton. Ipak, Darmštat je 21. ostao sa desetoricom jer je pocrvenio Klaus Gjasula, a u 41. minutu direktran crveni karton i to poslije treće konsultacije VAR-a dobio je Matej Maglica. Seriju golova u 51. minutu otvorio je Kejn, a u 88. je stavio tačku na trijumf.

Ostali rezultati: Augzburg – Volfzburg 3:2, Borusija M. – Hajdenhajm 2:1, Štutgart – Hofenhajm 2:3, Verder – Union Berlin 2:0. Sinoć su igrali Bohum Majnc 2:2. Od 18:30 igraju Lajpcig – Keln. Sutra: Ajntraht – Borusija D. (15.30), Bajer L. – Frajburg (17.30).