(VIDEO) TURKE BACIO U TRANS Dušan Tadić sa 2 gola režirao blickrig i preokret Fenerbahčea

Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić nastavlja da briljira u dresu Fenerbahčea!

Tadić je postigao dva gola i donio istanbulskom velikanu preokret u drugom poluvremenu protiv Karagumruka u 13. kolu turske Superlige 2:1.

Gubio je Fener na velikom odmoru pred svojim navijačima, pošto je Keleš bio strijelac za Karagumruk u 39. minutu.

Onda je na scenu stupio Tadić. Srpski vezista je najprije u 48. minutu izjednačio iz penala.

Zatim je samo deset minuta kasnije krunisao preokret za pobjedu, poslije asistencije Sebastijana Šimanskog u kontra napadu. Dovoljno da sa tribina dobije ovacije i da mu navijači skandiraju ime.

Dušanu su to bili peti i šesti pogodak za Fenerbahče u Superligi ove sezone, a ima i tri asistencije.