ZAGREB BEZ ŠANSE KKI Vrbas sa dvije pobjede se vraća iz Podgorice

I drugu pobjedu u NLB Wheel ligi ostvarili su igrači Košarkaškog kluba invalida „Vrbas“ u Podgorici.

Nakon što su deklasirali domaći KK OSI Paramont 81:53, ovog puta su očitali lekciju i KKI Zagreb kojeg su dobili sa više nego ubjedljivih 80:39 (23:8, 25:14, 18:14, 14:3).

Na otvaranju ovog susreta Banjalučani su protivniku stavili do znanja da ih zanima jedino pobjeda i ništa drugo. Na furiozan način odigrali su prve dvije četvrtine, te su na odmor otišli sa velikom prednošću, a na semaforu je stajalo 48:22. Do kraja su mirno ovaj meč priveli kraju, posebno je bila impresivna posljednja četvrtina u kojoj su primili svega tri poena. Ono što je vrlo važno, a to je, da se iz Crne Gore vraćaju sa dvije više nego zaslužene pobjede.

Ostali rezultati: KIK „Zmaj“ – KK OSI Paramont 7857, KIK „Zmaj“ – KKI Zagreb 70:33.