BARSELONA U MALOM Mesi debitovao golom u MLS ligi (VIDEO)

Fudbaleri Intera iz Majamija pobijedili su Njujork Red Bul na gostovanju rezultatom 2:0, a tačku na trijumf stavio je Lionel Mesi novim pogotkom.

Lionel Mesi vodi loptu

Argentinac je utakmicu počeo sa klupe, na teren je utrčao u 60. minutu, da bi u 89. otklonio sve dileme oko pobjednika.

Bila je to prava akcija „a la Barselona“ u kojoj su učestvovali Leo Mesi, Serđo Buskets i Đordi Alba.

Mesi je započeo napad, zatim Buskets dijagonalom proigrao na lijevoj strani utrčalog Albu a ovaj akrobatskim potezom uposlio Lea.

Uslijedio je njegov fenomenalni pas do Bendžamina Kremaskija, pa povratna u pet metara. Pogodak kao na video igrici…

Za Lea je to bio 11. pogodak na 12 utakmica za Inter, koji od njegovog dolaska zna samo za pobjede, navodi Sportal.

Ukupno 12. u nizu najavio je Dijego Gomes pogotkom u 37. minutu meča u Njujorku.