EUFORIJA ZVANA MESI Ulaznice rasprodate za 10 minuta, a evo koliko košta najjeftinija karta (FOTO)

Na prvom gostovanju Inter Miamija uz učešće Lionela Mesija očekuju se pune tribine, prenosi Blumberg.

Lionel Mesi

Ekipa sa Floride će u osmini finala Liga kupa Sjeverne i Centralne Amerike gostovati Dalasu, a ulaznice za ovu utakmicu rasprodate su za deset minuta.

Naravno, nema sumnje da je na nevjerovatno interesovanje za duel uticala činjenica da će u tom susretu najvjerovatnije igrati kapiten argentinske reprezentacije.

Najjeftinija ulaznica bila je dostupna za 299 dolara, dok je u pretprodaji za vrijedan koman papira bilo potrebno da se izdvoji i više od 600 dolara..

Lionel Mesi Inter Majami

Stadion u sjevernom predgrađu Dalasa ima kapacitet od oko 20.000 ljudi.

Mesi je u prethodnoj utakmici Liga kupa sa Orlandom bio dvostruki strelac u pobjedi Inter Majamija 3:1. Argentinac je postigao pet pogodaka u tri meča u dresu američkog tima, navodi Sport Klub.