Bavarci servirali osvetu za pamćenje: Moćni Bajern pregazio Bohum (VIDEO)

Poštuješ protivnika onoliko koliko mu golova spakuješ u mrežu.

Tom fudbalskom poslovicom su se vodili fudbaleri Bajerna koji su bukvalno pregazili ekipu Bohuma (7:0) koja je mogla samo da gleda i uživa u fudbalu Bavaraca. Doduše kada primite sedam golova od ovako moćne ekipe sutradan možete samo gledate pogotke na Jutjubu.

Tako su im samo servirali osvetu za prošlosezonski poraz od 4:2, ali i ponovili partiju iz 2021. godine kada je rezultat bio identičan. Prvo je Sane otvorio meč poslije sjajne asistencije Komana već u 4. minutu, da bi u 25. bilo 2:0 kada je korner i skok Kimiha bio poguban za Bohum.

Domaćin je do kraja prvog poluvremena morao još dva puta da vadi loptu iz mreže, a glavni krivac za to bio je Sadio Mane, ali i Kingsli Koman. Pojačanje iz Liverpula je pogodilo i u 60. minutu, a nesrećni Gamboa će morati brzo da zaboravi ovaj meč sudeći da je mnogo grešio, a onda i postigao autogol za 6:0. Tačku na meč i ubjedljiv trijumf stavi oje Gnabri u 76. Minute, piše Sportal.

Dovoljno za jasnu poruku njemačkim timovima, ali i evropskim – Bajern je moćan, stvarno je moćan.