POBJEDA BORCA Za dva minuta Banjalučani srušili Kairat

Fudbaleri Borca pobijedili su kazahstanski Kairat Almati rezultatom 2:1 u prijateljskoj utakmici u turskoj Antaliji.

Meleg je Banjalučane doveo u vođstvo u 15. minutu. Izveo je odlično slobodan udarac i precizno pogodio u bliži golmanov ugao precizno šutirao za vođstvo Borca

Na 2:0 povisio je Borac u 17. minutu. Cvijanović je probio po desnoj strani, centrirao, a Begić je sa oko šest metara zakucao loptu u mrežu.

Ovo je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U nastavku Banjalučani su mogli i do ubjedljivije pobjede. Dva puta je iz izglednih situacija izblokiran Goran Brkić, dok je Toni Jović pogodio stativu.

U nastavku je kazahstanski tim uspio da smanji rezultat, i to u 87. minutu pred sam kraj meča. Strijelac je bio Iranac Barzagar koji se u Kairatu nalazi na probi.