(VIDEO) SPORNA SITUACIJA Crvenoj zvezdi dosuđen penal, koji je poništen nakon intervencije VAR

Pobijedila je Crvena zvezda ekipu IMT-a 2:0 i nastavila je sigurnim koracima da korača ka odbrani titule.

Crvena zvezda penal

Dobar meč smo gledali na stadionu Rajko Mitić.

Vidjeli smo veliki broj šansi pred oba gola, dva pogotka, lijepe akcije, šuteve i driblinge. Vidjeli smo i jednu spornu situaciju kada je morala da interveniše VAR soba.

Sve se dogodilo u 63. minutu kada je Stamenić šutirao sa ivice kaznenog prostora, Krstić je uklizao u blok, lopta ga je pogodila prvo u nogu, a onda ruku kojom je bio oslonjen na zemlju. Po fudbalskim pravilima to nije penal, ali je sudija Miloš Milanović pokazao na bijelu tačku.

Poslije dva minuta je reagovala VAR soba u kojoj je sjedeo Milan Stefanović i pozvao je kolegu Miloša Milanovića da pogleda snimak. Kada je glavni arbitar to uradio, promijenio je odluku. Nije bilo penala za Crvenu zvezdu, piše MaxBet sport.