DRAMA U PARIZU Sjajni Mbape, Kostić asistent u porazu

PSŽ je savladao Juventus 2:1 na startu Lige šampiona, a glavni junak večeri bio je Kilijan Mbape.

U petoj minuti Nejmar je proigrao Mbapea, koji je uhvatio volej za 1:0. U 22. minutu poslije nove prelijepe akcije, Mbape i Hakimi su odigrali dupli pas, Francuz je ponovo volej udarcem pogodio za 2:0.

Juventus je bio praktično bezopasan. Da u 51. minutu Mbape nije bio sebičan, PSŽ je mogao lako da ima tri gola prednosti.

Kazna je uslijedila samo dva minuta kasnije, Kostić je iz skraćenog kornera pogodio MekKenija a on je smanjio na 2:1.

Taj pogodak je podigao Juve i poremetio PSŽ i u 55. minutu umalo je bilo 2:2. Vlahović je  glavom gađao sa pet metara, Donaruma je odlično intervenisao i sačuvao svoj gol.