DUPLA POBJEDA Mančester junajted siguran protiv Arsenala (FOTO)

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su Arsenal sa 2:0 u propremnoj utakmici za narednu sezonu.

Mančester junajted - Arsenal

Utakmica se igrala u Njujorku na punom Metlajf stadionu na kome je bilo 82.262 navijača.

Bruno Fernandes je u 30. minutu doveo Junajted do prednosti, kada je njegov udarac sa ivice kaznenog prostora savladao Arona Ramsdejla.

Samo sedam minuta kasnije je na semaforu stajalo 2:0 pošto je gol postigao Džejson Sančo.

U drugom poluvremenu je menadžer Junajteda Erik Ten Hag promijenio gotovo cijeli tim, Arsenal je bio bolji, ali ipak nije došao do gola.

Navijači Mančester junajteda

Poslije 90 minuta se, iako je Junajted slavio sa 2:0, ipak pristupilo izvođenju jedanesteraca. Mančester je i tu bio bolji, Crveni đavoli su sa 5:3 odnijeli još jednu pobjedu.