Dva puta vodili: Krupa remizirala sa Slobodom u Medulinu

Dva puta je Krupa vodila, a Sloboda je, na kraju uspjela da stigne do remija (2:2) u utakmici prvog kola grupe “B” na međunarodnom turniru “Medulin kup 2023” u Hrvatskoj.

Fudbalski klub krupa, početna jedanaestorka

Šampion Republike Srpske bio je bolji rival na susretu protiv tuzlanskog premijerligaša, ali izabranici trenera Vladimira Ilića nisu uspjeli da sačuvaju rezultatsku prednost i na kraju su se morali zadovoljiti jednim bodom.

Poslije prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a u nastavku su viđena čak četiri, kada su oba tima zaigrala otvorenije i ofanzivnije.

➡️ Medulin Cup 2023 FK Sloboda Tuzla-FK Krupa 2:2Sloboda strijelci: Kurtalić i KomazecKrupa strijelci: Perović i…

Posted by FK KRUPA on Tuesday, January 31, 2023

Strijelci za Krupu bili su Miloš Perović u 58. i rezervista Branko Rosić u 64. minutu, dok su golove za za Tuzlake postigli Nikola Кomazec u 62. i Alen Кurtalić u 83. minutu.

Trener Krupljana, Vladimir Ilić, u prvom poluvremenu je izveo sastav: Matijaš, Bubić, Đuričin, Perović, Dujaković, Đekić, Božić, Nikodinović, Raković, Penić, Ristanović. U nastavku su još su igrali: Damjanović, Ljubičić, Redžić, Marčeta, Drča, Rosić, Babić, Radaković, Mitrović, Mrzić, Кitić, Lelji, Petrović.

Naredni protivnik Krupe je hrvatski drugoligaš Kustošija, a ova utakmica je na programu u petak, 3. februara, s početkom u 11 sati.