FANTASTIČAN USPJEH Nastavlja se Kecmanovićeva bajka na Indijan Velsu

Kecmanović je u četvrtfinalu Indijan Velsa! Srpski teniser je savladao šestog igrača svijeta Mateja Beretinija i ostvario fantastičan rezultat.

Miomir Kecmanović je odigrao sjajan meč na Mastersu u Indijan Velsu. Zrelo, bez velikih padova u igri srpski teniser je potvrdio da se nalazi u odličnoj formi i zasluženo je eliminisao Beretnija sa 2:1.

Srpski teniser je u prvom setu odigrao sjajnu. Uspio je da zaustavi servis sjajnog Italijana i napravio je brejk kojim je došao do 3:1. Nakon toga je bio siguran na svoj servis i poveo je 4:1.

Kecmanović je nastavio u sjajnom ritmu mogao je i do novog brejka ali se Beretini izvukao sjajnim servisima. Ipak, srpski teniser je sačuvao svoj servis i osvojio je prvi set sa 6:3.

U drugom setu su teniseri bili sigurn na svoj servis svo do 11 gema. Kecmanović je tada propustio veliku šansu ali je Beretini izvukao novim asom. U drugom dijelu on je imao osam asova, pa su otišli u taj brejk. U njemu je Italijan došao do izjednačenja nakon što je dobio 7:5.

Prava je šteta što je srpski teniser propustio dvije brejk lopte u osmom gemu trećeg seta. Ipak uspio je to zatim da nadoknadi i dobije treći set sa 6:4. Odigrao je Kecmanović odlično koristeći lošiju formu italijanskog tenisera.