(FOTO) FANTASTIČNO POLUVRIJEME ZVEZDE Partizan bez rješenja za raspoložene crveno-bijele

Košarkaši Crvene zvezde potpuno su demolirali vječitog rivala, ekipu Partizana u prvom poluvremenu, 18. kola ABA lige.

Crveno-bijeli nakon dvije četvrtine u velikoj prednosti, a rezultat na poluvremenu je

Kanonada izabranika Janisa Sferopulosa, koji su sa tri trojke započeli utakmicu, pa su sa 9:0 napravili veliku seriju, koja je kasnije samo rasla.

Na krilima Adama Hanga i Jaga dos Satnosa, Zvezda je prvu četvrtinu riješila u svoju korist rezultatom 28:15.

Nastavili su crveno-bijeli da pogađaju sve. Imali su u jednom momentu igrači Zvezde prenost od 21 poena razlike. Takođe vrelo je bilo u prvih 20 minuta, vidjeli smo dosta koškanja, a u centru pažnje bili su Nemanja Nedović i Zek Ledej.

Najefikasniji igrač zvezde u prvom poluvremenu bio je Adam Hanga sa 12 poena, dok je na drugoj strani Zek Ledej dao 11 poena.