(FOTO) NIJE ZADOVOLJIO Sudija meča Partizan - Čukarički napravio veliki broj grešaka

Tokom proteklog vikenda je odigran jedan od derbija Superlige Srbije, gdje su snage odmjerili Partizan i Čukarički, a gdje su crno-bijeli iz Humske slavili sa 2:1 i to tek nakon što su postigli gol u 96. minutu susreta, dok je i sam meč bio ispunjen svim i svačim.

To se najviše ogledalo u saopštenjima poslije meča, kada se oglasio Čukarički saopštenjem i rekao da je brutalno pokraden, potom je odgovorio Partizan, pa je uslijedila i još jedna poruka Čukaričkog.

Međutim, sada, kako saznaje “Sport klub”, glavni arbitar sa ovog meča, Danilo Nikolić, nije nimalo zadovoljio u ovoj utakmici, jer je imao nekoliko propusta.

Naime, njemu se na teret stavlja to da je imao neujednačen kriterijum kod suđenja prekršaja, pogotovo u završnici meča, sporan je takođe i žuti karton koji je dobio Mateus Saldanja, zbog simuliranja, jer kažu da nije bilo ni govora o penalu iz 65. minuta.

Takođe, tu je i pitanje o potencijalnom crvenom kartonu za Aleksandra Šćekića, koji se dogodio pet minuta kasnije, za koji do sada nema jasnog stava. Sudija Nikolić je na sve to pokazao i žuti karton, a Šćekić je stopalom gađao nogu igrača Čukaričkog, zbog čega postoje elementi za crveni karton.

Kada se sve sabere i oduzme, kontrolor Dejan Delević, imao je puno posla, a po svemu sudeći, Nikolić je podbacio i očekivalo se mnogo više, ali je sada ocjena upitna.