DEBAKL PARTIZANA Nordsjeland održao čas fudbala crno-bijelima (VIDEO, FOTO)

Fudbaleri Partizana su doživjeli debakl u plej-ofu Lige Konferencija.

Fk Partizan

Izabranici Igora Duljaja su poraženi od danskog Nordsjelanda rezultatom 5:0.

Partizan je odigrao katastrofalno prvo poluvrijeme bez ijedne prave šanse u kojem su Danci odmah uspostavili dominaciju od starta meča i crno-bijeli su već bili u dvocifrenom zaostatku kada su pogađali Martin Frese u 11. minute i Markus Ingvertsen iz penala u 43. minuti.

Ingvartsen izvodi penal
Badamosi
Fk Partizan
Fk Partizan

Partizan je dobro krenuo u drugo poluvrijeme, međutim drugi penal koji je sviran za Nordsjeland iI koji je realizovao Ingvertsen u 68. Minuti je bio apsolutni kraj. Četvrti gol je postigao Oliver Vilandsenu 73. minuti. Tačku na ovu bruku u 88. minutu je postavio mladi Mihajlo Ilić koji je loptu smjestio u svoju mrežu.

Partizan će priliku da proba da napravi čudo imati sljedeći četvrtak u 21.00 na svom stadionu.

TOK MEČA

5:0

87.minut Kakav autogol Ilića, bruka Partizana. 5:0 za Dance.

85. minut Nižu se prilike za Dance, Partizan ne zna gdje se nalazi.

78. minut Još jedna velika šansa za Osmana, brani Jovanović.

73.minut Još jedan gol u mreži Partizana Osman probio do kraja i na drugoj se našao Vilandsen.

68. minut Ingvartsen je realizova penal, Partizan u velikom zaostatku.

67. minut Ščekić igra rukom, novi penal za Dance.

65. minut Odličan prijem Saldanje i šut ali su Danci izblokirali njegov šut.

62. minut Najbolja šansa za Partizan je probao poslije kornera Natha, pa vrhunska šansa za Nordsjelan na drugoj strani.

60. minut Nova šansa za Nordsjeland probao je Diomande, ostaje 2:0.

59. minut Duljaj mijenja izašli su Kanute i Menig, a ušli su Baždar i Kalulu.

55. minut Ponovo je Nordsjeland zagospodario terenom, Partizan ponovo u podređenom položaju.

49. minut Partizan je bolje krenuo u drugo poluvrijeme, pokušava Kanute.

46. minut Počelo je drugo poluvrijeme

Prvo poluvrijeme je završilo, loše izdanje crno-bijelih.

43. minut Ingvartsen je sigurno realizovao penal, igrači Partizana se žale.

42. minut Antić je igrao rukom, penal za Dance.

40.minut Još jedna vrhunska šansa Ibrahim Osman pogodio stavivu, a zicer je promašio Ingvartsen. Partizan i dalje ne postoji na terenu.

32. minut Partizan je anemičan, bez šanse i ideje.

21.minut Partizan je u šoku i dalje poslije gola, Danci napadaju i pokušavaju da daju još jedan gol i povećaju zalihu pred revanš.

16. minut Danci dominiraju u meču Nigren je promašio još jednu stopostotnu šansu.

11. minut Mihajlo Ilić je kiksao, a Martin Frese je postigao spektakularan gol.

10.minut Igrači Partizana su iskombinovali nešto, šutirao je Kvinsi Menig, ali je to bilo bezopasno.

5.minut Danci su bili u napadu, Kanute je srušio protivničkog igrača u svom kaznenom prostoru, ali sudija je odmahnuo glavom.

1.minut Počela je utakmica, lopta je za Nordsjeland.

SASTAVI

Stadion: Rajt tu drim Park

Sudija: Jigal Frid (Izrael)

NORDSJELAND (4-3-3): A. Hansen – Viladsen, K. Hansen, Nagalo, Freze – Diomande, Tverskov, Svenson – Nigren, Ingvartsen, Osman.

PARTIZAN (4-2-3-1): Jovanović – Stojković, Ilić, Marković, Antić – Kanute, Šćekić – Severina, Natho, Menig – Saldanja.

PRIJE MEČA

Partizanu će biti lakše u ovom dvomeču jer je Nordsjeland napustio najbolji igrač Ernest Nuama koji se preselio u Lion u transferu teškom 30 miliona evra.

Partizan je juče doveo novog igrača, Gajasa Zahida kojeg su uspjeli registrovati, međutim on će svojim novim saigračima pomoći u revanšu u Beoogradu koji je na prgramu sljedećeg četvrtka.

Partizan je već eliminsao Dance 2018. godine. u trećem kolu kvalifikacija Lige Evrope ukupnim rezultatom 5:3.

Nordsjeland je u četvrto kolo kvalifikacija za Ligu konferencija prošao preko rumunskog FCSB, dok je tim iz Humske ulice eliminisao azerbejdžanski Sabah nakon boljeg izvođenja penala.

Crno-bijeli će imati veliku podršku svojih navijača kojih će biti oko 800, istakao je Igor Duljaj na konferenciji prije meča.