HEROJ AMERIKE ZAVRŠIO U BOLNICI Pulišić nakon sudara sa golmanom napustio teren

Fudbaleri Sjedinjenih Američkih Država pobjedili su Iran 1:0 u posljednjem kolu B grupe Svjetskog prvenstva u Kataru.

Jedini gol za prolazak u nokaut fazu postigao je Kristijan Plišić, ali se kapiten SAD povrijedio nakon što je svom timu omogućio narednu fazu Mundijala.

On je u 38.minutu  natrčao na loptu i spakovao je u mrežu,a li se tom prilikom sudario sa iranskim golmanom i ostao je da leži na travi, a zbog povrede morao je da izađe iz igre na poluvremenu.

Pulišić  je završio u bolnici nakon utakmice, ali se oglasio na društvenim mrežama.

-Ponosan na ove momke. Biću spreman za subotu, ne brinite se – objavio je Pulišić.

Fudbaleri  SAD u subotu u 16 sati igraju utakmicu osmine finala protiv Holandije.