Igman izdržao na "Policama": Leotaru ni 2 penala ni 2 igrača više nisu bila dovoljna za pobjedu

Fudbaleri Leotara i Igmana remizirali su u Trebinju u okviru 21. kola m:tel Premijer lige BiH, a konačan rezultat bio je 1:1.

Leotar je dobro krenuo u utakmicu bio dosta konkretniji, nizale su se prilike, do vođstva su došli golom Harisa Handžića iz penala u 60. minutu susreta. Izjednačenje je stiglo preko Ramića samo tri minuta kasnije.

Ni dva igrača više nisu bila dovoljna Trebinjcima da dođu do pobjede. Prvo je pocrvenio Velić u 58. minutu, a nakon toga crveni karton dobio je i Bešagić.

Tragičar susreta bio je Haris Handžić koji je promašio drugi penal za Leotar u 94. minutu susreta, odnosno sjajno je taj udarac odbranio heroj Igmana Aldin Ćeman, koji je tokom cijele utakmice bio na visini zadatka.

Biće mnogo polemike oko suđenja Miloša Gigovića, a igrači Igmana su nakon dosuđenog drugog jedanaesterca za Leotar razmislili o napuštanju terena, ali su na insistiranje trenera Husrefa Musemića ipak ostali na njemu i odnijeli bod iz Trebinja.