HEBIBOVIĆ UGASIO ZVIJEZDU Loš start Bijeljinaca, primili 9 golova za 180 minuta

Fudbaleri Zvijezde 09 doživjeli su i drugi poraz na startu Premijer lige, a poslije Veleža, bolji od njih bio je Igman koji je slavio u Ugljeviku sa 4:3.

Fudbaleri Zvijezde 09

Tim iz Etno sela Stanišići očigledno još nije dovoljno konkurentan za elitu, jer je u pauzi između dva prvenstva napravljena potpuna rekonstrukcija igračkog kadra. Očigledno je da više škripi u odbrani koja je kapitulirala devet puta u 180 minuta.

Bijeljince je danas uništio iskusni napadač Anel Hebibović koji je postigao het trik u prvom poluvremenu za vođstvo od 3:1. Zvijezda se dva puta vraćala u meč. Prvo je Zoran Danoski poravnao na 1:1, a potom u 73. minutu Sedad Subašić smanjio na 2:3.

Ipak, četiri minuta kasnije mrežu Milana Jelovca pogodio je Aldin Mešić. U posljednjim sekundama meča ankon gužve poslije kornera Saša Tomanović poslao loptu u mrežu.

Očigledno je da Mihajla Jurasovića čeka još mnogo posla kako bi Zvijezda počela da osvaja bodove i bježi sa dna tabele.