TUROBAN POČETAK ZVIJEZDE Petarda Veleža prizemljila Bijeljince i najavila tešku sezonu

Fudbaleri Zvijezde 09 neće po dobrom pamtiri povratak u Premijer ligu BiH jer su doživjeli katastrofalan poraz u Mostaru od Veleža (0:5).

Fudbaleri Zvijezde 09

Rođeni su bili apsoluno dominantni u ovom meču i pokazali da se Bijeljinci nisu još uigrali. Bilo bi udo i da jesu jer su baš mnogo mijenali u pauzi između dvije sezone.

Furiozno su krenuli Rođeni i odmah na startu imali četiri stopostotne prilike. Ipak, golman Jelovac je čudesnim odbranama spašavao goste, ali e potom za osam minuta od 19. do 27. minuta tri puta kapitulirao.

Mrežu Zvijezde načeo je Šturm, a potom su pogađali Anđušić i Krajnc, što je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku meča domaći su postogli još dva gola. Mlinarić je u 58. minuti povisio na 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Leai. Bijeljinci su