Spajić opleo po crno-bijelima "Partizan nije došao da igra fudbal, nego da se 30 minuta valja po travi"

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su u 172. vječitom derbiju, a nakon meča burnu izjavu dao je štoper crveno-bijelih Uroš Spajić.

Crvena zvezda - Partizan

U reviji promašaja crveno-bijelih, Partizan je iščupao bod 2:2 u spektakularnom duelu na Marakani.

Nestvarno je koliko je Zvezda bila bolji rival, ali je na kraju Partizan na krilima golmana Aleksandra Jovanovića izvukao bod crno-bijelima i ostavio ih na čelu tabele Superlige Srbije.

Strijelac prvog gola Uroš Spajić istakao je da Partizan nije došao da igra fudbal.

Mislim da odavno nije bilo ovako mnogo neiskorišćenih šansi, hvala navijačima i svaka čast momcima na prikazanoj igri, na, po meni, šampionskoj igri. Igrali smo protiv protivnika koji očito nije došao da igra fudbal danas, mislim svaka im čast, osvojili su bod, po to su došli, ali da igramo 90 minuta, a da se valjaju 30 minuta po terenu, to je grehota za ove ljude što su došli danas da gledaju dobar fudbal. Evo, oni slave 2:2, svaka im čast, ali mi nećemo. Ovo je nama kao poraz, ali idemo dalje, nastavljamo dalje, Crvena zvezda treba da teži da igra napadački, da dominira, na kraju će se isplatiti – istakao je Spajić.