Tenis

KAD ALKARAS POLUDI Španac izgubio živce nakon Đokovićeve fantastične igre (VIDEO)

Novak se vraća u meč.

Karlos Alkaras

Uspio je srpski teniser da napravi brejk u četvrtom setu i sada hita ka izjednačenju i ulasku u peti odlučujući set u finalu Vimbldona protiv Karlosa Alkarasa.

Gledali smo još jedan izuzetno uzbudljiv gem pri rezultatu 2:2 u četvrtom setu na servis Karlosa Alkarasa, a Novak je iskoristio drugu brejk loptu i poveo sa 3:2 u gemovima.

Ovo je naravno, razljutilo španskog tenisera koji je potom sjeo na klupu na kratku pauzu između dva gema i bijesno počeo da urada po svojoj torbi.

Uspio je Novak poslije toga i da potvrdi brejk i dođe do velikih 4:2 u četvrtom setu velikog finala Vimbldona. Sve su veće šanse da će se ovaj meč pretvoriti u pravi maraton i otići u peti, odlučujući set, navodi Sportal.

Oba tenisera pokazuju ogromnu želju i to da su jako motivisani, konstantno imaju veoma burne i emotivne reakcije, kako na osvojene, tako i na izgubljene poene, pa ovakva pomalo neprimjerena reakcija španskog čuda od djeteta i ne treba previše da čudi.