KUP RS Krupa bez problema savladala Stakorinu

Danas je odigrana utakmica četvrtfinala Kupa Republike Srpske "Dr Milan Jelić", a plasman među četiri najbolje ekipe osigurala je Krupa pobjedivši Stakorinu rezultatom 2:0.

Fudbaleri Krupe treći su učesnik polufinala Kupa Republike Srpske.

Tim Vladimira Ilića je u posljednjoj utakmici u 2022. godini, igranoj u Čajniču, ovjerio pobjedu nad Stakorinom praktično za sedam minuta i sasvim zasluženo izborio mjesto u polufinalu, koje će se igrati na proljeće

Ognjen Đuričin je u 27. minutu zbog povrede mjesto na terenu prepustio Ognjenu Krneti, koji je samo sedam minuta od ulaska u igru doveo Krupu u vođstvo.

Prednost gostiju na “Rakovicama” udvostručena je četiri minuta prije odlaska na odmor, kada je, ispostavilo se, konačan rezultat postavio Miloš Perović.

Ranije su mjesto u ovoj fazi takmičenja izborili Laktaši i Zvijezda 09, a posljednji učesnik biće poznat nakon što se sastanu Slavija i pobjednik okršaja Sutjeske i Borca, zakazan za 24. novembar.