DO TRIJUMFA POSLIJE PREOKRETA Borac savladao Zvijezdu 09 u polufinalu Kupa RS (FOTO)

Fudbaleri Borca ostvarili su pobjedu u prvom susretu polufinala Kupa Republike Srpske.

Nikola Ninković udara loptu

Oni su na Gradskom stadionu pred oko 300 gledalaca savladali ekipu Zvijezde 09 rezultatom 2:1.

Prvi su do prednosti stigli gosti, kada je Nemanja Kojić u 48. minutu matirao golmana Pavlovića.

Borac je već u 65. minutu mogao doći do izjednačenja, ali najstrožiju kaznu nije realizovao Jakov Blagajić. Crveno-plavi su nastavili sa pritiscima na gol gostiju, što im se isplatilo u 75. minutu kada poravnanje donosi Enver Kulašin.

Kada je djelovalo da će Zvijezda uspjeti izvući pozitivan rezultat, dolazi do hladnog tuša za goste, pošto je u dubokoj sudijskoj nadoknadi slavlje Borcu donio Benjamin Tatar u 96. minuti.