LIVERPUL LAKO SA INTEROM Englezi blizu četvrtfinala, Bajern remizirao sa Salcburgom

Fudbaleri Liverpula osigurali su važnu pobjedu u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona, pošto su sa 2:0 bili bolji od milanskog Intera.

Strijelci za “Redse” su bili Roberto Firmino u 76. i Mohamed Salah u 83. minutu susreta, čime su svojoj ekipi obezbijedili ogromnu prednost pred revanš na “Enfildu”.

Zanimljivo je da je Egipćanin postigao gol u osmoj vezanoj utakmici na gostovanjima u Ligi šampiona za svoj tim.

U drugom večerašnjem susretu, Salcburg je remizirao sa minhenskim Bajernom 1:1. Austrijanci su poveli preko Čikvubuike Adamua u 21. minuti igre, da bi remi njemačkom šampionu osigurao Kingsli Koman u 90. minutu utakmice.