LUDNICA U ZAVIDOVIĆIMA Borac golom Zalevskog srušio Krivaju u derbiju kola

Rukometaši Borca ostvarili su veliku pobjedu u derbiju kola Premijer lige BiH u Zavidovićima protiv ekipe Krivaje.

Banjalučani su slavili rezultatom 29:28.

Odlična utakmica je viđena u Zavidovićima sa mnogo preokreta. Crveno-plavi su bili odlični tokom prvog poluvremena i imali minimalnu prednost 14:13.

U nastavku meča u drugom poluvremenu, domaćin se konsolidovao i imao prednost konstantno tokom drugog dijela meča, ali su izabranici Irfana Smajlagića na krilima odličnog Andreja Klimaveca ostajali u meču. Do kraja je bila velika borba, a potom i neizvjesna završnica u kojoj se Borac bolje snašao i golom Vladislava Zalevskog stigao do velikog trijumfa.

Borac u narednom kolu gostuje u Trebinju ekipi Leotara, dok će Krivaja na megdan u Tuzlu ekipi Slobode.