MITROVIĆ UHVAĆEN U OFSAJDU Fulam propustio priliku za Premijer ligu, ostale još četiri meč lopte

Fudbaleri Fulama propustili su priliku da obezbijede ulazak u Premijer ligu pet kola prije kraja.

Oni su neočekivano izgubili od Derbija kao gosti (2:1), u 42. rundi Čempionšipa.

Izabranici Marka Silve su vodili golom Karvalja u 20. minutu, međutim, Derbi je u nastavku preokrenuo.

Najpre je Planž pogodio u 51, da bi Adarabiojo u 73. savladao sopstvenog golmana.

Čitav meč za londonski tim odigrao je Aleksandar Mitrović, kome je u 66. minutu gol bio poništen zbog ofsajda.

Bilo kako bilo, Fulam će za četiri dana imati priliku da protiv Prestona, ovoga puta na svom terenu, stigne do tri boda i tako obezbijedi Premijer ligu.