MODRIČA IZNENADILA ŽELJU Omarska lako na kraj sa Drinom

Kompletirano je 14. kolo Prve lige Republike Srpske.

U preostale dvije utakmice domaćini su bolje prošli.

U Modriči je Alfa savladala ekipu Željezničar Sport tima i tako iznenadila goste i došla do zlatno vrijedna tri boda. Junak utakmice bio je Dejan Limić u 15. minuti.

U drugoj utakmici dana Omarska je kao domaćin rutinski savladala ekipu Drine iz Zvornika sa 3:0 (1:0). Domaćin je u vodstvo stigao u 30. minuti preko Marinka Rastoke, da bi sve bilo gotovo u drugom poluvremenu kada su pogađali Ognjen Jaćimović u 59. i Banović u 81. minuti za sigurna tri boda Omarske.

Plasman: Krupa 37, Sloboda (NG) 35, Laktaši 28, Zvijezda 09 27, Slavija, Sutjeska po 26, Radnik Bijeljina 24, Rudar Prijedor , Željezničar Sport Tim po 19, Ljubić 16, Kozara 15, Famos Vojkovići 14, Drina Zvornik , Podrinje po 13, Sloboda (MG), Omarska po 12, Tekstilac 11 i Modriča 10 poena.