MRAK SE NASTAVLJA Kragujevčani šokirali praznu Humsku, Partizan nikoga ne može da dobije, a u petak je derbi

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca produbili su krizu Partizana jer su u posljednjem meču 23. kola Superlige odnijeli bod iz tužno prazne Humske - 1:1.

Sve što se dešavalo proteklih dana očigledno je ostavilo traga na fudbalere „crno-bijelih“ koji su prvo ispali iz Lige konferencije, a zatim je Gordan Petrić potvrdio da uskoro odlazi sa klupe. Protesti navijača protiv Uprave kluba odavno su aktuelni, tako da možda nije bilo ni realno očekivati mnogo bolju partiju domaćih. Meč koji je trebalo da bude igran juče a zbog snijega pomjeren za danas počeo je dobro za Partizan.

Kvinsi Menig je u 10. minutu iskoristio asistenciju debitanta Andres Kolorada, koji je poslao dugu dubinsku loptu, ali je golu kumovao i štoper Radničkog koji je napravio veliki kiks i loše procijenio let lopte.

Radnički je mogao da izjednači već do poluvremena, ali je Popović zaustavio Čolovića u situaciji 1 na 1. Ipak, u 80. minutu nije bilo pomoći golmanu Partizana jer je gol postigao Milutin Vidosavljević. Mogli su gosti i do cijelog plijena, ali je Popović spasao bar bod. Ipak to neće umanjiti lošu atmosferu pred derbi koj ije na programu u petak, jer “crno-bijeli” zaostaju 13 bodova za Zvezdom.