NASTAVLJA SE BAJKA DOBOJLIJA Vidić het-trikom srušio GOŠK i donio novi trijumf Slogi

Fudbaleri Sloge savladali su ekipu GOŠK u Gabeli rezultatom 4:2 u okviru 20. kola Premijer lige BiH.

Fudbaleri Sloge igraju sjajno ove sezone

Nastavlja se bajka Dobojlija koji igraju sezonu iznad svih očekivanja.

Fenomenalno su započeli susret izabranici Vlade Jagodića koji su poveli već u devetom minutu kada je svoj 11. gol u sezoni postigao Dejan Vidić. Pogriješio je u predaji lopte Tino Bradara i spojio Vidića sa golom koji je sam izašao ispred golmana Adnana Bobića i poslao loptu u nebranjeni dio mreže.

Isti igrač duplirao je prednost Sloge u 38. minutu, a ponovo je izašao jedan na jedan sa golmanom i plasirao loptu u mrežu.

GOŠK je u 44. minutu kada je nespretno reagovao čuvar mreže Sloge Elvir Trako, a Ivica Batarelo smanjio je prednost Dobojlija.

I kada se mislilo da će se sa tim rezultatom otići na poluvrijeme, Zoran Karać se sjajno snašao i lijepim golom donio veliku prednost Slogi. Sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U drugom dijelu GOŠK je imao terensku inicijativu, a u 84. minutu sjajno se snašao rezervista Filip Mihaljević u šesnaestercu i sjajnim udarcem iz okreta smanjio prednost Sloge i uveo meč u neizvjesnu završnicu.

Ipak Dejan Vidić postiže het-trik u 89. minutu i otklanja sve dileme oko pitanja pobjednika.

Sloga je ovim trijumfom ostala na 5. mjestu sa 31 bodom, dok je GOŠK na osmoj poziciji sa 23 osvojena boda.