BEZ GOLOVA U KONJICU Igman i GOŠK podijelili bodove

Fudbaleri Igmana i GOŠK-a otvorili su 28. Kolo Premijer lige BiH, a utakmica je završila rezultatom 0:0

Igman

Iako nije bilo golova, prilika je bilo na pretek, posebno za Igman koji je dominirao terenom. U prvom poluvremenu, Igman je dva puta bio blizu pogotka nakon kornera, ali su Stefan Denković i Edis Buturović bili neprecizni.

GOŠK je imao najbolju priliku preko Filipa Mihaljevića, koji je u 38. minuti zaobišao golmana Igmana, ali je promašio loptu u ključnom trenutku.

U drugom dijelu, Velizar Janketić za domaće i Marko Musulin za goste propustili su velike prilike. Rezultat se nije mijenjao, pa su oba tima zadržala bodove koji su ih ostavili u neizvjesnoj borbi za opstanak.

GOŠK sada drži osmo mjesto sa 32 boda, dok je Igman deveti s 28 bodova, samo bod iznad zone ispadanja, piše Sport 1.

Situacija na tabeli postaje još komplikovanija ako Željezničar i Tuzla Siti ostvare pobjede u ovom kolu, jer bi to značilo da četiri kluba dijele samo četiri boda u borbi za opstanak.

U sljedećem kolu, GOŠK će dočekati Željezničar, a Igman ide na gostovanje kod Tuzla Sitija.