Natho junak Partizana: Crno - bijeli minimalcem do trijumfa na “Čika Dači”

Igrači Partizana su teškom mukom savladali ekipu Radničkog iz Kraguejvca 0:1 golom Bibrasa Natha u 88. minuti i upisali nova tri boda, te tako nastavili niz pozitivnih rezultata i sa dobrim raspoloženjem dočekaće novi "vječiti derbi" koji je na program u srijedu na stadionu JNA sa početkom u 20 časova.

U 17. minuti odličan pas Natha kroz odbranu gostiju ne koristi Dijabate koji loptu šalje daleko preko gola i propušta veliku šansu. Pokušavao je Partizan dugim pasovima preskakati sredinu, ali bez rezultata.

U drugom poluvremenu spora igra sa obe strane sve to posljednjih 15 minuta utakmice kada su viđene šanse I pogodak.

Prvo je veliku šansu u 79. minuti imao Radnički, ali je šut izblokirao Saničanin.

I onda u 88. minuti nakon velike gužve iz kornera najbolje se snalazi Natho koji na drugoj stative zakucava loptu u mrežu Lekovića.

Radnički će u narednom kolu gostovati u Bačkoj Topoli ekipi TSC, dok Partizana očekuje “vječiti derbi”.