NE UMIJE DA GUBI Ronaldo davio protivnika, sudija mu oprostio (VIDEO)

Fudbaleri Al Nasra za koji nastupa Kristijano Ronaldo zabiležili su veoma neugodan poraz od ekipe Al Hilala sa 0:2, a  oba pogotka postigao je bivši fudbaler Mančester junajteda Odion Igalo.

Kristijano Ronaldo

Ipak, meč je obiležio i jedan nesportski potez Kristijana Ronalda koji je još jednom pokazao da ne umije da gubi.

Naime, Portugalac je u 55. minutu pri rezultatu 1:0 za protivnički ekipu bio izrevoltiran dešavanjima na terenu, pa se odlučio na jedan veoma nesportski potez, piše Telegraf.

Tokom jednog duela sa fudbalerom protivničke ekipe doslovno je počeo da ga davi, uhvatio ga je u kragnu i oborio, a sudija je dodijlio samo žuti karton za ovako nesmotren i nimalo fer-plej potez.

Kazna za njegovu ekipu je došla samo nekoliko minuta kasnije kada je Igalo postigao i drugi gol I udaljio Al Nasr od titule.