Ronaldo nastavio da pomijera granice: Portugalac drugi put u 3 dana postigao gol glavom i spasao svoj tim (VIDEO)

Kristijano Ronaldo je postigao drugi gol glavom za tri dana.

Kristijano Ronaldo

On je bio strijelac u 86. minutu, čime je njegov Al Nasr izbjegao poraz u meču protiv Zamaleka u arapskom Kupu šampiona (1:1).

Zamalek je poveo golom Ahmeda Sajeda u 53. minutu, a Portugalac je u 87. loptu spakovao u mrežu kada se poslije duge lopte saigrača izvukao pored dvojice čuvara i matirao golmana.

Na taj način je spasao Al Nasr poraza i obezbijedio mu je bolji plasman na tabeli u odnosu na protivnika, piše Sportal.

Njegov tim se nalazi na drugom mjestu, pošto ima pet bodova, odnosno jednu pobjedu i dva remija iz tri meča, dok je Zamalek treći sa četiri boda.

Ovo je 146. gol u karijeri koji je Ronaldo postigao glavom, a prije nekoliko dana je prestigao legendarnog Nijemca Gerda Milera koji je imao 144 gola.