OPŠTI HAOS Umalo tuča na terenu zbog provokacije (VIDEO)

Finale saudijskog kupa moglo je da se okonča na ružan način.

sukob fudbalera na terenu

Poslije meča u kom je viđen preokret, crveni karton, golovi Kristijana Ronalda i nagrada za najboljeg igrača u rukama Sergej Milinković-Savića, viđena je i tuča.

Anderson Taliska, fudbaler Al Nasra htio je pobjedonosno da postavi zastavu svog kluba na centar igrališta u znak pokoravanja Al Hilala.

To se nimalo nije svidjelo defanzivcu poraženog tima Aliju AlA Boleahiju, koji je krenuo da uzme zastavu Taliski kad je shvatio šta Brazilac hoće da uradi.

Krenulo je otimanje dvojice fudbalera, priključili su se ubrzo i ostali u masovnom metežu, koji se srećom nije završio gore i nije eskalirao pošto je više igrača sa obje strane prišlo da bi razdvajalo, umjesto da potpiruje tuču.

Taliska je na kraju zadržao zastavu, a uspio je da obilježi teritoriju i gestovima provocira protivnike.

Al Nasr je pobijedio sa 2:1. Prvi gol je za Al Hilal postigao Mihael na asistenciju Malkoma u 51. minutu, izjednačio je Kristijano Ronaldo u 74. samo tri minuta nakon što je njegov saigrač Abdulelah Al Amri dobio crveni karton.

Konačan rezultat je postavio Portugalac u 98. minutu i to nakon što je crveni karton na klupi dobio Navaf Al Bušail iz njegovog tima, baš kao i trener Luis Kastro u produžetku poslije Ronaldovog drugog gola, piše Nova.rs.