NESTVARNA SCENA U INDIJAN VELSU Azarenka plakala tokom meča (VIDEO)

Bjeloruska teniserka Viktorija Azarenka ispala je sa Mastersa u Indijan Velsu poslije poraza od Kazahstanke Elene Ribakine sa 6:3, 6:4.

Ipak, ono što će se pamtiti sa ovog meča jeste njen slom kada je sredinom drugog seta naprasno počela da plače na veliko iznenađenje svih na stadionu.

Ona je pri rezultatu 2:2 u drugom setu napravila duplu servis grešku, čučnula u pokušaju da zaustavi suze, ali je potom odmah briznula u plač.

Glavni sudija je sišla sa stolice, prišla Azarenki i upitala je da li joj je potrebna neka pomoć, dok se Bjeloruskinja izvinjavala zbog situacije u kojoj se našla.

Ribakina je zatim prišla sudiji i upitala je šta se dešava, a kada je dobila odgovor da je ova samo provjeravala da li je teniserka dobro i da nije normalno da se ovo desilo.

Bjeloruskinja je po okončanju meča požurila da napusti teren, a navijači su je ispratili aplauzom. U međuvremenu se i dalje ne zna zbog čega se “slomila”, ali su mnogi to povezali sa ratom u Ukrajini.

Bjeloruski sportisti su pod svjetskim sancijama zajedno sa ruskim, može da se takmiči, ali bez obilježja svoje države, prenosi SportBlic.