"Nikom Bosna, neće robovati" Navijači BiH bakljadom prekinuli meč u Lihtenštajnu (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija BiH je gostovala Lihtenštajnu u meču 7. kola kvaifikacija za Evropsko prvenstvo, a sam duel obilježio je prekid koji su izazvali gostujući navijači.

Naime, igrao se 50. minut meča kada su navijači BiH, nezadaovoljni radom Saveza prekinuli utakmicu. Oni su uz skandiranje.

– Savez napolje – otpočeli bakljadu.

Oni su na ovaj način rešili da podignu glas protiv čelnika Saveza, a podigli su i parolu, uz poruku:

– I pred Bogom i pred svijetom zavjet ćemo dati. Nikad Bosna, nikom Bosna, neće robovati – pisalo je na paroli.

Shodno svemu, Savez najvjerovatnije očekuje kazna UEFA.

BiH je na kraju slavila rezultatom 2:0 golovima Rahmanovića iz 13. minuta i Stevanovića iz 41. minuta.

Sada imaju devet poena na četvrtom mjestu na tabeli sa veoma malim šansama da sustignu Slovačku i plasiraju se na Evropsko prvenstvo, piše Telegraf.

U narednom kolu, BiH igra sa Portugalom kod kuće, a Ronaldova družina je već obezbijedila mjesto na EURU.