Odigrana 2 susreta Engleske Prmijer lige: Liverpul neočekivano lako sa Vilom, goleda Palasa i Vulvsa (FOTO)

Odigrane su još dvije utakmice 4. kola Premijer lige, a pobjede su ostvarili fudbaleri Liverpula i Kristal Palasa.

Jirgen Klop i Mohamed Salah

Izabranici Jirgena Klopa su meč protiv Aston Vile riješili već u prvom poluvremenu i ubjedljivo slavili sa 3:0, dok je Kristal Palas u efikasnoj utakmici savladao Vulvs rezultatom 3:2.

Liverpul je do trećeg trijumfa u Premijer ligi stigao neočekivano lako. Naime, Dominik Soboslaj je već u 3. minutu načeo rivala, dok su u 22. minutu duplirali prednost autogolom Metija Keša.

Konačan rezultat postavio je Mohamed Salah koji je zatresao mrežu u 55. minutu meča.

U narednom kolu Liverpul gostuje ekipi Vulvsa, dok Aston Vila dočekuje Kristal Palas.

Pobjedu u Premijer ligi zabilježila je i ekipa Kristal Palasa. Oni su u vrlo efikasnom meču savladali Vulvs rezultatom 3:2.

Svi golovi na meču postignuti su u drugom poluvremenu. Mrežu gostiju pogodio je Eduard i doveo svoj tim u vođstvo, da bi Hvang uspio da poravna rezultat.

Eze i Eduard Palasu donose dva gola prednosti, da bi konačan rezultat postavio Kunja u finišu utakmice.

Kristal Palas nakon 4. kola zauzima sedmo mjesto sa isto toliko bodova, dok je Vulvs na 15. mjestu sa četiri boda manje, navodi Telegraf.