ENGLESKA PL Bez pobjednika na 3 utakmice, Liverpul i Brajton priredili spektakl

Fudbaleri Brajtona i Liverpula, odnosno, Vest Hema i Njukasla, podelili su bodove identičnim rezultatom – 2:2.

Na “Ameks” stadionu je Brajton poveo protiv “crvenih” golo Adingre u 20. minutu, ali je već do poluvremena preokret donio Mohamed Salah.

Egipćanin je postigao pogodak u 40. minutu za 1:1, da bi u prvom minutu nadoknade doneo vođstvo Liverpulu.

Ono je bilo na snazi do 78. minutu kada je Dank donio krajnjih 2:2, što je, po svemu viđenom, najrealniji ishod.

Vrlo sličan meč gledali smo u Londonu gde je Souček doveo Vest Hem prednost, a Njukasl preokrenuo sa dva gola u razmaku od pet minuta.

I to opet istim igračem. Aleksander Isak je najpre u 57. a onda i u 62. minutu pogađao za preokret “svraka”.

Ipak u 89. minutu Kudus donosi izjednačenje i krajnjih 2:2 “čekićarima”.

Vulverhempton i Aston Vila su remizirali rezultatom 1:1, a opet su oba gola viđena u drugom poluvremenu.

U 53. minutu je “vukovima” vođstvo doneo Hvanr, da bi samo dva minuta kasnije Tores postavio konačnih 1:1.