OGROMNA POBJEDA TREBINJACA Leotar napravio preokret za bijeg iz zone ispadanja

Fudbaleri Leotara su na domaćem terenu savladali ekipu Tuzla sitija rezultatom 3:2 i tako pobjegli iz zone ispadanja.

Tuzla je povela golom Rusa Alekseja Nikitina u 10. minutu, da bi šest minuta kasnije David Čavić poravnao rezultat na 1:1. Tuzla je ponovo došla u vođstvo golom Irfana Hadžića u 36. minutu, ali je pred sam kraj prvog poluvremena izjednačio Zoran Milić.

Jedan od ključnih momenata na susretu bio je drugi žuti odnosno crveni karton Eldina Hasanbegovića u 66. minutu susreta, a Trebinjci su nakon toga došli i do potpunog preokreta, kada je Dejan Uzelac pogodio u 75. minutu susreta.

Leotar se ovom pobjedom popeo na 9. mjesto na tabeli sa 31 bodom koliko imaju i Tuzlasiti i Posušje, koje sutra igra svoj meč protiv Borca. Do kraja prvenstva ostala su još 2 kola.