OPREZNO Večeras dva remija u Ligi šampiona

U večerašnjem programu Lige šampiona nije bilo pobjednika, Benfika i Ajaks su u sjajnom meču odigrali nerješeno 2:2, a meč između Atletiko Madrida i Mančester Junajteda završen je takođe nerješeno 1:1.

U 17. minutu Ajaks stiže do pogotka u Lisabonu preko Dušana Tadića. Lopta je posle duže akcije stigla do Srbina koji je bio sam na drugoj stativi, a onda je iz polu-voleja matirao golmana Benfike! Podsetimo, prethodni put kada je igrao na ovom stadionu takođe je postigao gol i to u dresu Srbije u onom, sad već čuvenom meču protiv Portugala.

U 26. minutu Aler pogađa sopstvenu mrežu, pa tako Benfika dočlazui do izjednačenja, ali isti igrač je samo tri minuta kasnije pogodio u pravu metu za vođstvo od 2:1.

Konačnih 2:2 postigao je Jaremčuk u 72. minutu.

Atletiko Madrid i Mančester Junajte su u Madridu osigrali nerješeno 1:1.

Atletiko Madrid poveo je u sedmom minutu preko Žoaa Feliksa. Majstorija mladog Portugalca, koji se nakon sjajnog centaršuta Lodija sa lijeve strane u stilu najboljih centarfora planete bacio ka lopti i matirao nemoćnog De Heu

U 80. minutu izjednačenje u Madridu. Sjajno je Bruno Fernandeš uposlio mladog Entonija Elangu, koji je u stilu rasnih centarfora gađao dalji ugao i pogodio za izjednačenje na Vandi Metropolitano!