Partizan pregazio Studente: Crno-bijeli nastavili sjajnu seriju, brine povreda Jaramaza

Košarkaši Partizana savladali su ekipu Studentskog centra u okviru 11. kola ABA lige, rezultatom 99:76.

Crno-bijeli su već u prvoj četvrtini riješili pitanje pobjednika, koju su dobili sa 31:13. Rapsodija trojki i fenomenalna odbrana, bilo je uživanje gledati Partizan u prvoj dionici.

U drugom periodu Podgoričani su pružili malo bolji otpor, ali i tu četvrtinu dobio je Partizan rezultatom 22:19.

Ipak, u drugom poluvremenu došlo je do blagog opuštanja izabranika Željka Obradovića. Počeli su da bolje šutiraju igrači Studentskog centra, pa je treći period završen rezultatom 28:20 za Podgoričane.

Željka Obradovića mogla bi da zabrine povreda Ognjena Jaramaza koji je nakon povrede zgloba napustio parket u 3. četvrtini.

Najefikasniji u redovima Partizana bio je Zek ledej sa 19 poena, 18 je dodao Alen Smailagić, dok je u redovima Studentskog centra najbolji bio Mario Drežnjak sa 14 poena.

Partizan je ovim trijumfom vezao šest pobjeda u svim takmičenjima.

Partizan je sada na 3. mjestu ABA lige sa skorom 8-3, dok je Studentski Centar 6. sa skorom 6-5.